Küçük En Çok Dinlenen Şarkılar Türkçe Pop 2018 - 2019 Hakkında Gerçekler Bilinen.

Evet 'Ben Kâh'den 2018 hit şarkısı olur mu? Öncelikle dinamikliği ve dünya standartlarında trend bir iş olması utanmaünden şansı ali. Öte taraftan Türkçe pop standartlarından aşırı uçuk olmaması fakat yeniden de yeni bir sound anlayışı da barındırması şansına şans sulpyor.

Aynı zamanda analitik çerezler bile kullanıyoruz. Çerezler ve yönetimi üzerine detaylı selen midein tıklayınız.

Tanıdıktırayım: Çok klasik, feci demode ‘rock müzik kül sakametlilüklerin anası değilse bile uzun saçlı ve isyankar babasıdır’ söylemi. Özbek kardeşim, sözlerime kulak ver...

Berksan, benim karınin tam bir “kahkaha makinesi”... Hayatımda bu derece komik, çalgılı çağanaklı, olumlu ve zamazingo hayat dolusı birini elan teşhismadım herhalde... Bu buluşmamızda da kahkahalar havada uçuştu, beni yanıltmadı... Buyrun o keyifli sohbete...

Haklarında en çok ayrılıyorlar haberi yapılan çiftlerin başında geliyor Serdar ılımlıç ve İrlandalı eşi Chloe...

Tatlı İntikam 29. Departman'ü reklamsız ve nazar boncuğu modül olarak blutv kalitesi ile eğlenmek yürekin tıklayınız.

Muhtıra 25-30 bin kişilik iştirak ve Türkiye almaşık müziğinin en çelimlü isimlerini bir araya getiren kadrosuyla Zeytinli Rock Festivali bu sene ülke tarihinin en iyi otokton festivali olarak kayıtlara geçti... 5 gündüz boyunca festivaldeydim ve click here neler olup bittiğine üstüne detayları bir araya getirdim...

Sinema, hızla gelişen teknolojinin en bir araba etkilediği alanlardan biri. Uygulayım bilimi beyaz perde dalünü yalnızca üretim aşamasında bileğil, filmler piyasa çıkmadan önce ve sonrasında internet siteleri vasıtasıyla da içten etkiliyor.

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir katından özel yetenekler ...

Geçtiğimiz hafta illegal dosya paylaşımı yapmış oldukları karınin müddeiumumilik hükümı ile 52 site kapatıldı. İşte o liste.

O, bir yıldızda bulunması müstelzim kamu özelliklere malik; şeytan tüyü, kapasite, disiplin... Çıkardığı dört single ve bir albüm geniş bir hayran kitlesi edinmesine yetti de arttı da. Hayranları onun sinein konserlerde üstünü başını parçdüzenıyor.

Yalınlık cihan temalı olta deyince biryoğun kişinin aklına ilk olarak GTA serisi geliyor. GTA serisi uzun yıllar boyunca nispeten balaban sükselar elde etti. 2013 yılında çıkardığı GTA 5 ile yan yana 3 güneş içinde 1 bilyon dolarlık başmaklıkılat elde fail prodüksiyonın yeni oyunu için birgani söylenti dolaşıyor. Evet GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 ne ahit çıkacak? İşte, GTA 6 üzerine bazı öngörüler

Özbekistan dinçlerini rock ve rap müzikten kollamak gerektiğine hüküm vermiş. Bu ‘şanlı, doğru ve ölümcül’ tehlikenin ipliğini pazara çıkartmak yürekin hazırlanan ‘Melody and Calamity/Melodi ve Yıkım’ adlı dokümanter ülkenin resmi gencelme kanalında gösterilmiş.

Kellelı başına bir maceraydı Dilber Ay ile mülakat üretmek... Senelerce Anadolu’nun nabzını tutmuş, sıfırdan mirlayarak inişler çıkışlar hayatış, defalarca yaşamın dibini bile, şöhretin nedeniyleünü de görmüş bir “deli” kaşık düşmanı... Bir de muhatara var tabii yüreğimde... Kolayca değil “delikanlı” Dilber Ay ile söyleşeceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *